Місцезнаходження

Державне підприємство «Київська лісова науково-дослідна станція» Українського ордена «Знак пошани» науково-дослідного інституту лісового господарства та агролісомеліорації імені Г.М. Висоцького Державного агентства лісових ресурсів України розташоване в центральній частині Київської області на території Вишгородського, Києво-Святошинського адміністративних районів та м. Ірпінь ( Гостомельська селищна рада).

Організація території

В 1976 році в Старопетрівському лісництві Клавдієвського лісгоспзагу був створений опорний пункт УкрНДІЛГА у складі двох наукових співробітників та двох лаборантів. Вже через декілька років після створення Старопетрівському опорному пункту було доручено практичне керівництво селекційно-насінницькими роботами в Київській, Чернігівській та Черкаській областях.
Старопетрівська лісова дослідна станція була організована в 1985 році згідно з наказом Міністерства лісового господарства України від 24 квітня 1985 року №92 з метою підвищення ефективності та значного розширення науково-дослідних робіт по селекції та насінництву на базі Старопетрівського та Першотравневого лісництв Клавдієвського дослідно-виробничого селекційного лісгоспзагу.
Згідно з наказом МЛГ України від 01.12.1993 року лісова дослідна станція була перейменована в Старопетрівську науково-дослідну станцію по селекції та підвищенню продуктивності лісів.
Згідно з наказом Державного комітету лісового господарства України від 18.09.1998 року Старопетрівську науково-дослідну станцію по селекції та підвищенню продуктивності лісів перейменовано в Київську лісову науково-дослідну станцію.
Наказом Державного комітету лісового господарства України від 15.06.2005 року №347 Київську лісову науково-дослідну станцію реорганізовано в державне підприємство «Київська лісова науково-дослідна станція».
Основним завданням ЛНДС є вивчення та покращення якісного складу лісів, підвищення їхньої комплексної продуктивності, створення постійної лісонасіннєвої бази на генетико-селекційній основі в Поліській та Лісостеповій зонах.
В 1986 році у складі ЛНДС створено лабораторію радіобіоекології лісу. Лабораторію створено з метою всебічного вивчення впливу радіаційного забруднення на стан лісових екосистем, розробки системи ведення лісового господарства в умовах радіаційного забруднення.
Лабораторія здійснює польові і лабораторні дослідження по контролі забруднення радіонуклідами ґрунтів, лісових угідь та всіх видів лісопродукції.
Проведення науково-дослідних робіт з лісової селекції і насінництва займається лабораторія селекції.
Наукові і науково-технічні працівники здійснюють методичне керівництво, приймають безпосередньо участь у дослідно-виробничих роботах, ведуть дослідження згідно з тематичним планом УкрНДІЛГА.
Виробничий персонал виконує виробничі, науково-дослідні та дослідно-виробничі роботи, в тій чи іншій мірі бере участь в експериментальних роботах.
Загальне методичне керівництво в усіх випадках здійснює лабораторія селекції і насінництва УкрНДІЛГА.   
07352, Київська область, Вишгородський район,
село Лютіж, вулиця Шевченка, 96
(045) 964-03-97