травень28

26 травня 2021 року відбулася сесія Загальних зборів НАН України, під час якої було обрано дійсних членів (академіків) і членів-кореспондентів НАН України (https://www.nas.gov.ua/UA/Messages/Pages/View.aspx?MessageID=7843 ).

 

 

До нинішніх виборів Президія НАН України оголосила 32 вакансії академіків і 76 вакансій членів-кореспондентів із 96-и спеціальностей. Конкурс претендентів був високим, на 32 вакансії академіків було висунуто і зареєстровано 79 претендентів, тобто два з половиною на одне місце, на 76 вакансій членів-кореспондентів – 287 претендентів, або майже чотири на одне місце.

 

 

Вченою радою УкрНДІЛГА для балотування на заміщення вакансії члена-кореспондента НАН України було висунуто кандидатуру директора інституту доктора с.-г. наук, професора, члена-кореспондента НААН України В. П. Ткача.

 

 

За результатами виборів, що пройшли на загальних зборах Відділення загальної біології НАН України шляхом таємного голосування, членом-кореспондентом НАН України за спеціальністю «Екологія лісів» було обрано професора Віктора Ткача.