червень16
12-13 червня 2019 року в Києві відбулася Міжнародна науково-практична конференція «Соснові ліси: сучасний стан, існуючі проблеми та шляхи їх вирішення», організаторами якої були Національні академії наук України та Білорусі.
Від підприємства прийняли участь у даній конференції т.в.о. директора ДП «Київська ЛНДС» Хромуляк Олександр Ігорович та заступник директора з наукової роботи ДП «Київська ЛНДС» к.с.-г.н. Савущик Микола Петрович.

Одним із шляхів вирішення питань збереження лісів у майбутньому є вчасний та якісний догляд за лісом. Особливу увагу сконцентрував доповідач к.с.-г.н. Савущик М.П. на рубках догляду у молодняках.

«Наступним етапом (після створення) формування стійких сосняків є проведення рубок догляду в молодняках. Небезпека невчасного проведення рубок догляду у молодняках полягає в тому, що ми упустимо той момент, коли ми зможемо формувати крону у сосни» Завершуючи свою доповідь, Микола Петрович додав, що на сьогоднішній день в першу чергу необхідно говорити про стійкість насадження, а потім вже про його продуктивність