листопад06
05.11.2020 року пішов з життя КРИКУН Микола Петрович, людина, чий внесок за багаторічну, самовіддану працю у розвиток лісового господарства важко переоцінити.
Смерть Миколи Петровича – це непоправна втрата для його рідних, близьких, друзів, колег. Світла пам’ять про нього назавжди лишиться в наших серцях.
Колектив Державного підприємства «Київська лісова науково-дослідна станція» щиро співчуває рідним та близьким Миколи Петровича з приводу непоправної втрати. Просимо прийняти слова найщирішого співчуття у цей скорботний час. Сумуємо разом з вами.
Проте світлі спогади про тих, хто залишив по собі добрі справи та чесно прожив своє життя, завжди будуть сильніші, ніж смерть. Поділяємо Ваші біль та горе. Вічна і світла пам’ять!
КРИКУН Микола Петрович народився у далекому 1947 році. Трудову діяльність розпочав в рідному селі Катюжанка, що на Київщині, де працював пожежним сторожем Катюжанського лісництва Димерського лісгоспзагу. У 1967 році вступає до Української ордена Трудового Червоного прапора сільськогосподарської академії за спеціальністю «лісове господарство»
Продовживв трудовий шлях в Тетерівському дослідно- виробничому лісгоспзагу на посаді інженера лісових культур.
З 1972 року до завершення трудового шляху працював на посаді лісничого Першотравневого лісництва державного підприємство «Київська лісова науково-дослідна станція».
Внесок Миколи Петровича у систему розвитку лісогосподарського виробництва є неоціненним та для всієї лісівничої родини залишиться гідним прикладом для наслідування і продовження.